כמה עולה לבנות אתר אינטרנט

כמה עולה לבנות אתר אינטרנט בחברתנו

כמה עולה לבנות אתר אינטרנט והדרך לבחור חברה נכונה!

חושבים על בניית אתר אינטרנט , ומתלבטים כמה עולה לבנות אתר? התשובה תלויה במענה לכמה שאלות עיקריות: מה סוג האתר שאתם מעוניינים לבנות? מה רמת המורכבות שלו והאם הוא כולל חישובים מסובכים? האם מדובר רק באתר תוכן או דווקא באתר מכירות? מה הרמה שבה הייתם רוצים שהקוד של האתר יכתב, והאם חשוב לכם להיות בעמודים הראשונים של גוגל בתוצאות החיפוש?

נו אז באמת…כמה עולה לבנות אתר ?

אתר אינטרנט פשוט מתחיל בדרך כלל מעלות של חמשת אלפים שקלים ומעלה, תלוי ברמת המורכבות שלו. אתרי מחירות הם לרב יקרים יותר, פשוט משום שלוקח זמן רב יותר לבנות אותם. קיימים גם אתרים בעלי דף אחד או שניים המכונים דפי נחיתה, בהם משתמשים בעיקר להפניה מפרסום באינטרנט ואוספים באמצעותם פרטים של לקוחות פוטנציאליים. דפי נחיתה יהיו לרב זולים יותר מאתר אינטרנט.

מה שיקבע כמה עולה לבנות אתר הוא גם רמת המקצועיות של המתכנת שבונה אותו. אתרי אינטרנט מורכבים גם מעיצוב וגם מתכנות, לכן המצב האידיאלי הוא פנייה לחברה שמתמחה בשני התחומים. חברות מקצועיות עם ניסיון רב בבניית אתרים יכולות לגבות דווקא סכום נמוך יותר מאחרות, רק משום שיש להם כבר קוד קודם שניתן לשכתב ולהתאים לאתר שאתם מעוניינים להקים.

איך יודעים לתמחר כמה עולה לבנות אתר עבורי?

לפני שאתם ניגשים לקבל הצעות מחיר מחברות לבניית אתרים כדאי שיהיה לכם מושג ראשוני בנוגע לאיזה אתר הייתם רוצים לבנות. אפשר לבדוק לדוגמה אתרים של מתחרים בתחום שלכם, ולראות את רמת המורכבות שלהם, מה הם מכילים, אילו עמודים ואילו מאפיינים, ולקבל הצעת מחיר המבוססת על אתר דומה. תוכלו גם לבדוק אתרים מחו”ל העוסקים בתחום שלכם או בתחום דומה, ולקבל רעיונות בנוגע לאתר שהייתם רוצים לבנות.

כמה עולה לבנות אתר אינטרנט

כמה עולה לבנות אתר תדמיתי אצלנו בחברה?

אתר תדמיתי לרב יכלול מידע אודות החברה שלכם, השירותים או המוצרים שאתם מספקים וטופס צור קשר. אתרים כאלה הם הפשוטים ביותר ולכן מחירם אינו גבוה. מומלץ בקבלת הצעת מחיר לאתר לפני שאתם שואלים את החברה אליהם אתם פונים “כמה עולה לבנות אתר כזה או אתר אחר” לבדוק היטב מה אתם צריכים על מנת שלא ינסו למכור לכם חבילות של אתרים הרבה יותר מורכבים ממה שאתם זקוקים לו בפועל.

כמה עולה לבנות אתר עם קידום בגוגל?

במרבית המקרים הקידום בגוגל אינו קשור לאתר עצמו. בניית האתר מתבצעת תוך כדי התייחסות לדברים שחשובים לגוגל באתר, אך פעולת הקידום עצמה נעשית לרב רק אחרי שהאתר בנוי. חברות רבות מציעות אתר עם קידום, אך בפועל הן לא מקדמות את האתר לאחר שנבנה. דמיינו שאתם מקימים חנות בעולם האמתי, לא בעולם האינטרנט, והחברה שבונה את החנות מציעה לכם ניהול שלה, אך רק יום אחד לאחר שהוקמה? לא ממש יעיל נכון? חשוב להפריד את בניית החנות מהתפעול שלה כמו שחשוב להפריד את בניית אתר האינטרנט שלכם מקידומו בגוגל.

כמה עולה להקים אתר עם SoftSite?

SoftSite מתמחה בשני העשורים האחרונים בהקמת אתרי אינטרנט המתאימים לכל סוג לקוח, אם זה לקוח פרטי, מוסדי, חנות או נותני שירותים. לכל אתר יש צרכים מיוחדים והמחיר משתנה בהתאם. היתרון הגדול

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *